Hakkımızda

COREL BANYO ÜRÜNLERİ kuruluşu olan CORELDUŞ ve ZENDUŞ markaları ile 2004 yılından beri duşakabin sektöründe olan firmamız duş ve küvet kabinleri tasarımı, üretimi, satışı ve satış sonrası hizmetleri (montaj ve servis) konusunda faaliyet göstermektedir.

Sektöründe müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak ürünlerimizi ulusal ve uluslar arası standartlara uygun olarak üretmek, uzman ve deneyimli kadrosuyla satış öncesi ve satış sonrasında zamanında ve kusursuz hizmetimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, sürekli iyileşme felsefesi ile tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayıp bu sektörde aranılır firma ve marka olmak kalite politikamızdır.

Kalitede en iyiyi, üretim ve montajda en hızlıyı ilke edinen CORELDUŞ ürünleri TS EN ISO 9001:2008 kalite standardı gereklerine uygun olarak üretilmekte olup, birinci sınıf alüminyum, polistren ve temperli cam kullanılmaktadır. Tüm modellerimizde, anti bakteriyel silikon kullanılmaktadır.

CORELDUŞ ürünlerine 3 yıl garanti vermekte olup bu süre içerisinde uzman servis elemanlarından oluşan ekipleriyle ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır.

Single image

Corel Marka Tescil
Kalite Yönetimi Sertifikası
Zenduş Marka Tescil

Ürünlerimize bir göz atmak ister misiniz?